Życie kobiety

Czym jest pozycja seksualna snajpera? Plus, wszystkie zalety tego wygodnego ruchu

Pozycja snajperska to świetny ruch, zaprojektowany tak, aby seks oralny był wygodniejszy dla wszystkich zaangażowanych. Prawdopodobnie słyszałeś już o tej pozycji - a może nawet sam jej próbowałeś - ale istnieje kilka kluczowych sposobów, aby jak najlepiej ją wykorzystać, o których możesz nie wiedzieć.

Oczywiście nie ma jednego sposobu na seks oralny, ale wiele osób uważa, że najwygodniej jest położyć się na łóżku, sofie, krześle itp. z partnerem klęczącym między ich nogami. Pozycja snajperska podnosi partnera z podłogi i ustawia go w innej pozycji, zwiększając obciążenie kolan i dolnej części pleców.

To właśnie z tego powodu snajper znalazł się na naszej liście najlepszych pozycji seksu oralnego - i ogólnie najlepszych pozycji seksualnych. Aby ujawnić wszystko, co musisz wiedzieć o tym ruchu, rozmawiamy z certyfikowanym seksuologiem i trenerem.

Czym jest pozycja seksualna snajpera?

Jak mówi seksuolog kliniczny Ness Cooper, pozycja snajperska to taka, w której osoba uprawiająca seks leży na brzuchu w pozycji leżącej, a jej ramiona często ułożone są w kształt rombu. "Dzięki temu dłonie mogą celować w obszar sromu, umożliwiając "snajperowi" precyzyjne celowanie językiem" - wyjaśnia.

Chociaż jest to tradycyjnie ruch mający na celu uprawianie seksu oralnego usta-srom, co czyni go również jedną z najlepszych lesbijskich pozycji seksualnych, może być wykonywany na osobach z penisami, dodaje.

Główną różnicą między pozycją snajpera a klasycznymi konfiguracjami seksu oralnego, w których odbiorca leży na łóżku, a dawca klęka przed nim, jest środowisko, w którym można wykonać ten ruch. "Ta pozycja seksualna może wymagać dużo miejsca" - mówi Cooper, który jest również wewnętrznym ekspertem ds. seksu w Je Joue. "Wiele osób może uznać, że niektóre łóżka są nieco za małe, aby wykonać tę pozycję, więc jeśli tak jest, położenie koca na podłodze może zapewnić więcej miejsca do manewrowania".

Zalety pozycji seksualnej snajpera

1. Potencjalna stymulacja również dla dającego partnera

Podczas gdy pozycja snajperska koncentruje się przede wszystkim na fizycznej przyjemności odbiorcy i psychicznej przyjemności dawcy, biorąc pod uwagę, że sprawiają przyjemność swojemu partnerowi, ruch ten umożliwia również stymulację dawcy.

"Rozciągnięta pozycja może pozwolić osobie uprawiającej seks oralny na ocieranie się genitaliami o podłogę" - mówi Cooper. "Może to skutkować stymulacją i przyjemnością, a dla niektórych ta forma frottage może nawet prowadzić do orgazmu".

2. Pozycja snajperska jest bardziej odpowiednia dla osób z bólem dolnej części pleców i kolan.

Jeśli szukasz najlepszych pozycji seksualnych dla osób cierpiących na ból w dolnej części pleców, pozycja snajperska może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jak wyjaśnia Cooper, "wiele pozycji seksu oralnego wymaga od dawcy klęczenia, co może powodować problemy u osób z problemami z kolanami lub biodrami. Ta pozycja seksu oralnego na leżąco zmniejsza obciążenie kolan".

Jest jednak prawdopodobne, że dawca będzie musiał wyciągnąć szyję do tyłu nieco bardziej niż w przypadku tradycyjnych pozycji, więc jest to coś, o czym należy pamiętać, jeśli odczuwasz ból szyi. Aby zabezpieczyć się przed tym problemem, poproś partnera o uniesienie pośladków na poduszce. Eksperci sugerują, że jest to coś, co robi dużą różnicę, od pozycji na wybojach po pozycję na korkociąg.

Może to być również pomocne dla osoby leżącej na brzuchu. "Umieszczenie poduszki pod pachwiną może pomóc w zapewnieniu dodatkowej wyściółki i wsparcia w razie potrzeby" - mówi.

3. Możliwa jest dodatkowa stymulacja manualna

Jeśli chodzi o orgazmy, wiemy, że wiele osób potrzebuje stymulacji łechtaczki. Dzięki pozycji snajperskiej można to łatwo osiągnąć. Niektóre osoby chcą - lub potrzebują - penetracji pochwy, aby w pełni wykorzystać sesję.

Właśnie w tym miejscu przydaje się snajper. "Pozycja ta pozwala rękom na eksplorację sromu i odbytu odbiorcy, umożliwiając dodatkową stymulację podczas seksu oralnego".

Mogą to być dłonie, palce lub jedna z najlepszych zabawek erotycznych, takich jak wibrator. "Zabawka erotyczna może być umieszczona pod pachwiną osoby podczas wykonywania snajpera lub może nosić pierścień na penisa w celu dodatkowej stymulacji".

Również z tego miejsca można łatwo przejść od gry wstępnej do penetracyjnej pozycji seksualnej, takiej jak pozycja na brzuchu lub zamknięta pozycja misjonarska, w zależności od preferencji.

Jak sprawić, by pozycja snajperska była jeszcze lepsza?

Istnieje kilka sposobów na to, aby pozycja snajperska działała jeszcze lepiej. Jeśli nie czujesz się komfortowo, najlepiej jest coś zmienić, zamiast siedzieć (lub leżeć w tym przypadku) w dyskomforcie.

Zwróciliśmy uwagę na użycie poduszki do podparcia jednej z osób pod pachwiną, aby zmniejszyć obciążenie związane z ruchem, ale poduszka może być również przydatna, jeśli chodzi o poprawę wrażeń wizualnych dla osoby otrzymującej w pozycji snajperskiej. Podłożenie poduszki pod szyję może być wszystkim, czego potrzebujesz, aby zobaczyć, jak twój partner wykonuje na tobie seks oralny - coś, co większość ludzi uważa za niezwykle podniecające i będące przedmiotem wielu fantazji seksualnych. Jeśli masz lustro umieszczone za nimi, możesz zobaczyć zarówno ich, jak i siebie, oferując kolejną erotyczną perspektywę.

Jeśli chcesz komunikować się ze swoim partnerem niewerbalnie, pozycja snajperska również to ułatwia. "Odbiorca może użyć rąk lub nóg, aby pokierować osobą uprawiającą seks oralny i dać jej znać, kiedy chce większego lub mniejszego nacisku i stymulacji ze strony języka partnera".

I chociaż wiele osób nie uważa lubrykantu za niezbędny w seksie oralnym, biorąc pod uwagę naturalny dodatek śliny, to jeśli używasz jakichkolwiek zabawek erotycznych, korzystne może być dodanie odrobiny lubrykantu. Aromatyzowane żele są jednymi z najlepszych lubrykantów, zaprojektowanymi tak, aby oferować kolejny element sensoryczny doznania.

Dzisiejsze najlepsze oferty lubrykantówÜberlube Silicone Lubricant£19Zobacz wszystkie cenyAstroglide X Silicone Based Sex Lube£11.99Zobacz wszystkie cenyLube Life Water Based Flavored£14.99Zobacz wszystkie cenyKnect Personal Water Based Lube£6.99Zobacz wszystkie cenyDurex Play Feel 7,99 zł 6,66 złZobacz wszystkie cenyDurex Comfort XL 6,53 złZobacz wszystkie cenyDurex Latex Free 8,65 złZobacz wszystkie ceny Codziennie sprawdzamy ponad 250 milionów produktów, aby uzyskać najlepsze ceny.

Zobacz również