Życie kobiety

Nieoczekiwany pozytywny wpływ zamknięcia na życie seksualne ludzi

Wpływ, jaki lockdown miał na życie seksualne, bardzo zainteresował badaczy na całym świecie. Czynniki takie jak status związku, wiek, seksualność i milion innych rzeczy wpłynęły na życie seksualne ludzi w tym dziwnym czasie. Wygląda jednak na to, że eksploracja solo gwałtownie wzrosła.

Eksperci twierdzą, że masturbacja to samoopieka i wydaje się, że wielu ludzi daje swoim dłoniom, z braku lepszego określenia, pomocną dłoń - z zabawkami seksualnymi! Co ciekawe, ostatnie badanie wykazało, że 39% ludzi, którzy nigdy nie używali zabawek seksualnych przed pandemią, teraz to robią.

Yep, masturbacja kobiet jest tak gorąca teraz i, według badań, ludzie są zorientowani, jak do orgazmu częściej z najlepszych zabawek seksualnych na rynku.


You may also like....

Trendy seksualne 2022 - odkryj najgorętsze nowe trendy w sypialni, według ekspertów (otwiera się w nowej zakładce)

Wiodąca firma zajmująca się szczęściem seksualnym Lovehoney (otwiera się w nowej zakładce) współpracowała z Instytutem Kinsey'a w badaniu przeprowadzonym wśród 2000 dorosłych Amerykanów w wieku 18-45 lat, z nadpróbą 200 respondentów, którzy identyfikują się jako LGBT+.

Chociaż nie dla wszystkich ankietowanych były to dobre wieści (patrzymy na was, pary), 65% singli stwierdziło, że znalazło nowe źródła przyjemności lub podniecenia seksualnego. Ponadto 40% twierdzi, że masturbuje się częściej niż przed pandemią, a 39% osób, które nigdy nie używały zabawek seksualnych przed pandemią, teraz to robi. Co jest ekscytującym postępem dla osób chcących odkrywać siebie bardziej i par zastanawiających się, jak mieć dobry seks, gdy jesteś w długoterminowym związku.

Przemysł zabawek seksualnych jest jednym z niewielu obszarów, w których przyjemność kobiet jest traktowana priorytetowo w stosunku do ich męskich odpowiedników, a w czasach, gdy pozytywność seksualna zmienia sposób, w jaki ludzie postrzegają kobiecą seksualność, nie ma w tym nic dziwnego.

W ostatnich latach nastąpił niesamowity rozwój w projektowaniu zabawek seksualnych i nie wszystkie z nich muszą być ładowane, aby uzyskać dużą siłę przebicia. Totalny ratunek, jeśli bateria padnie w twoim najlepszym wibratorze!


(otwiera się w nowej karcie)

Le Wand Arch, $140 (otwiera się w nowej zakładce) (£103.61 (otwiera się w nowej zakładce)) | Le Wand

Uwielbiany przez ekspertów seksualnych na całym świecie, unikalny projekt oznacza jego kąt, wagę i potencjał do gry temperaturowej sprawiają, że jest jak nic innego, czego kiedykolwiek doświadczyłeś.

Dyrektor ds. edukacji w Satisfyer (otwiera się w nowej zakładce) i certyfikowany seksuolog kliniczny Megwyn White mówi: "Stres związany z pandemią może wpłynąć na obniżenie libido". Jednak ekspert wyjaśnia, że "to naprawdę zależy od tego, jak ludzie reagują na stres. Dla niektórych, ich systemy nerwowe mogą reagować przechodząc w stan przytłoczenia, a dla innych," dodaje, "faktycznie może być wzrost pobudzenia i chęć uwolnienia stresu poprzez seks."

Megwyn zwraca uwagę, że według New York Times (otwiera w nowej karcie), sprzedaż seks-zabawek wzrosła od momentu rozpoczęcia pandemii. Fakt, który według niej "wskazuje na spadek stygmatów wokół rozwiązań dotyczących zdrowia seksualnego".

Oczywiście, kiedy większość ludzi rozważa uzupełnianie swoich dolnych szuflad, myślą o klasycznych przedmiotach, takich jak najlepsze różdżki do ciała i wibratory. Jednak nowa technologia oznacza, że bardziej zaawansowane i bezpośrednie sposoby pomocy

Zobacz również