Życie kobiety

Najlepsze leniwe pozycje seksualne, które oferują mnóstwo przyjemności - bez skomplikowanych ruchów

Po długim, ciężkim dniu czasami ostatnią rzeczą, na którą masz ochotę, jest"Odwrócona kowbojka"-dlatego leniwe pozycje seksualne są najlepszym rozwiązaniem.Chociaż jest czas i miejsce na kręcenie się, wyginanie i próbowanie nowych ruchów, dobrze jest wiedzieć, że gdy masz mało energii, możesz polegać na tych łatwych pozycjach seksualnych.

Istnieją proste modyfikacje zaufanych stylów misjonarskiego i na pieska, a także porady, jak sprawić, by łyżeczkowanie było nieco bardziej relaksujące. Podczas gdy najlepszy wibrator może doprowadzić cię do szczytowania w mgnieniu oka, te niezawodne pozycje seksualne zwiększą intymność z partnerem, dzięki powolnym i stałym ruchom, które zbliżą was do siebie. Jeśli masz dużo energii do spalenia, możesz również znaleźć inspirację w naszym zestawieniu najlepszych pozycji seksualnych dla kobiet. Dla wszystkich innych poprosiliśmy ekspertów od seksu o porady dotyczące najlepszych leniwych pozycji seksualnych do wypróbowania, dlaczego są one świetne dla kobiecej przyjemności i jak sprawić, by były jeszcze bardziej seksowne.

7 leniwych pozycji seksualnych, które wymagają bardzo niewielkiego

wysiłku Jeśli zastanawiasz się,

jak osiągnąć orgazm po długim dniu w pracy lub jeśli wszystko było nieco stresujące - zebraliśmy najlepsze pozycje seksualne do wypróbowania z partnerem. Nasi eksperci od seksu udzielają porad, jak osiągnąć satysfakcjonujący punkt kulminacyjny - nawet jeśli czujesz się naprawdę leniwy. Te leniwe pozycje seksualne zostały wybrane z myślą o kobiecej przyjemności, dzięki czemu możesz nadać priorytet własnemu orgazmowi.

1. Klasyczny misjonarz

(Zdjęcie: Future

)Jak to zrobić: Ta pozycja to klasyk, więc musieliśmy ją uwzględnić. Prawdopodobnie znasz tę pozycję - połóż się na plecach z partnerem na górze i twarzą do siebie. Łatwizna!

Dlaczego jest świetna: Chociaż pozycja misjonarska ma reputację nieco nudnej, jest to naprawdę jedna z najlepszych pozycji seksualnych, jeśli chcesz czegoś prostego, a jednocześnie tak dobrego. Aby zwiększyć przyjemność, spróbuj dostosować ułożenie nóg, owijając je wokół talii partnera lub przenosząc jedną nogę na jego ramię, aby uzyskać bardziej intensywną stymulację łechtaczki

: Dodaj kilka akcesoriów, aby było jeszcze goręcej. "Używanie opaski na oczy w pozycji misjonarskiej pozbawia cię wzroku i wzmacnia inne zmysły" - mówi dr Andrea Pennington, autorka książki The Orgasm Prescription For Women. "To może dać ci jeszcze większy, potężniejszy orgazm".

2. Leniwy tył

(Zdjęcie: Future)Jak to zrobić

: Jak sama nazwa wskazuje, jest to dość bezwysiłkowa zabawa. "Odbiorca jest zwrócony twarzą do łóżka, podczas gdy partner dający penetruje ją od tyłu, leżąc na plecach" - mówi Barbara Santini, psycholog i doradca ds. seksu i związków w dimepiecela.com. "Przypomina to klasyczną pozycję na łyżeczkę, ale partnerzy zwróceni są w różnych kierunkach". Przytulna.

Dlaczego jest świetna: Dzięki sile grawitacji pozycja ta wymaga niewielkiego wysiłku od każdego z was i przyniesie mnóstwo przyjemności, jednocześnie zapewniając poważny poziom intymności. Co więcej, Santini zauważa, że w tej pozycji "kobieta ma kontrolę". Lubimy to słyszeć

. Spraw, by

było bardziej seksownie: Aby osiągnąć punkt kulminacyjny, musisz nieco zmienić swoją pozycję. "Dla kobiety korzystne może być lekkie uniesienie bioder" - dodaje Santini. Możesz także wypróbować kilka technik kobiecej masturbacji, aby jednocześnie stymulować łechtaczkę.

3. Leniwe pieszczoty łyżeczką

(Zdjęcie: Future

)Jak to zrobić: Połóż się z partnerem umieszczonym za tobą, tak jakbyś miał się przytulić, a następnie twój partner wejdzie od tyłu, Możesz także eksperymentować z ułożeniem nóg, aby znaleźć miejsce, które jest szczególnie przyjemne.

Dlaczego jest świetna: "Ta pozycja koncentruje się na stymulowaniu przedniej części pochwy lub odbytu, gdzie znajdują się najbardziej wrażliwe nerwy" - wyjaśnia Santini. "Tworzy również ciaśniejsze dopasowanie pochwy i odbytu, zapewniając kobiecie większą stymulację".

Co więcej, jest to jeden z najlepszych ruchów do wypróbowania w ciąży, szczególnie w ostatnim trymestrze, ponieważ nie wymaga wielu ruchów, a partner wykonuje większość pracy, dzięki czemu możesz zmienić pozycję w wygodnym dla siebie miejscu. "Spooning jest świetny do poruszania się po wybojach" - zauważa Kate Moyle, ekspertka ds. seksu i związków w LELO.

Spraw, by było seksowniej: Wprowadź do zabawy swoją najlepszą zabawkę erotyczną, aby dodatkowo stymulować łechtaczkę. Chociaż sesję łyżeczkowania można rozpocząć w dowolnym momencie, a następnie dodać zabawkę, lepiej być przygotowanym. "Seksowniej jest upewnić się, że wibrator jest łatwo dostępny, aby nie trzeba było go szukać i przerywać przyjemności" - mówi Moyle.

"Wibrator na palec może być szczególnie pomocny, jeśli używasz lubrykantu. Nie ma nic bardziej rozpraszającego niż utrata chwytu lub wyślizgnięcie się w momencie, gdy zbliżasz się do orgazmu". Jest to również idealny moment, aby twój partner wyszeptał ci do ucha kilka niezbyt słodkich rzeczy - jeśli jesteś fanem seks-opowieści.

4. Plątanina

(Zdjęcie: Future

)Jak to zrobić: Ta pozycja brzmi nieco skomplikowanie, ale w rzeczywistości jest całkiem prosta. "W tej pozycji oboje partnerzy twarzą do siebie, leżąc na bokach, z nogami ułożonymi w pozycji nożycowej" - mówi Santini. "Dający porusza talią w górę i w dół"

.

Dlaczego jest świetna:

Chodzi o

szlifowanie. "Ruch okrężny zapewnia zwiększoną stymulację" - wyjaśnia Santini. Oboje osiągniecie punkt kulminacyjny w mg

nieniu oka...

Uczyń to bardziej seksownym: "Kobiety mogą czerpać więcej przyjemności z tej pozycji, jeśli mężczyźni pocierają kość miednicy w celu zwiększenia stymulacji" - dodaje Santini. Może to być również dobra okazja do sprawdzenia najlepszego lubrykantu, jeśli cierpisz na wrażliwą skórę.

5. Za burtą łóżka

(Zdjęcie: Future

)Jak to

zrobić:

Wspaniałą rzeczą w tym ruchu jest to, że jest on oparty na łóżku lub sofie. Tak więc, jeśli czujesz się w nastroju podczas oglądania ulubionego filmu, to może być jeden do wypróbowania. "Ta pozycja jest podobna do pozycji na pieska" - mówi Santini. "Jednak odbiorca opiera się o krawędź łóżka lub kanapy, aby uzyskać wsparcie, podczas gdy dawca penetruje od tyłu."

Dlaczego jest świetna: Jeśli zawsze uważałeś, że piesek jest mniej niż wygodny, ta szybka poprawka może zrobić różnicę. "Partnerzy mogą cieszyć się głębszą penetracją w tej pozycji i łatwym dostępem do kobiecego punktu G" - wyjaśnia Santini. "Czuje się bardziej komfortowo, ponieważ kobieta ma lepsze wsparcie". I nie musisz odchodzić daleko od telewizora, aby uzyskać do niego dostęp

... Spraw, by

był bardziej seksowny: Aby poeksperymentować z tym rozwiązaniem, możesz przenieść je na pobliskie krzesło. "Użyj mocnego krzesła kuchennego ze średnim oparciem lub fotela z niskim oparciem" - sugeruje Santini. "Odbiorca zgina się w talii w pozycji na pieska, pochylając się w kierunku krzesła. Dawca penetruje ją od tyłu, stojąc między jej nogami. Krzesło zapewnia odbiorcy wsparcie dla optymalnej mobilności, gdy kołysze się w przód iw tył".

6. Spoon facing

(Zdjęcie: Future

)Jak to zrobić: Będąc w pozycji misjonarskiej, przeturlaj się na bok, tak aby partnerka była zwrócona do Ciebie twarzą. Oboje możecie zgiąć ręce, opierając się na łokciach, aby podeprzeć górne części ciała.

Dlaczego jest świetna: Ta pozycja zachęca do wolniejszych, cichszych pchnięć. "Gdyby ktoś ci przerwał, wyglądałoby to tak, jakbyś po prostu przytulał się pod kołdrą" - mówi Annabelle Knight, ekspertka Lovehoney ds. seksu i związków. Świetne, jeśli masz dzieci lub gości w domu. Ponadto kontakt skóra do skóry i oko w oko zapewniają jeszcze większą intymność

: Eksperymentuj z ułożeniem nóg, owiń zewnętrzną nogę wokół talii partnera lub oprzyj ją na przeciwległej goleni, aby uzyskać większą intensywność. "Spooning to idealna pozycja do powolnego i delikatnego seksu" - mówi Moyle. Zwraca uwagę, że dodając stymulację łechtaczki, zwiększasz swoje szanse na orgazm mieszany, czyli taki, w którym masz orgazm punktu G i łechtaczki w tym samym czasie lub tuż po sobie. A piękno polega na tym, że będziesz owinięta w ramiona partnera, gdy to się stanie.

7. Powrót

(Zdjęcie: Future

)Jak to

zrobić:

Ostatnią, ale nie mniej ważną zmodyfikowaną pozycją jest misjonarz. "Przyjmujący partner leży na plecach z otwartymi nogami i zgiętymi kolanami" - mówi Santini. "Dawca penetruje odbiorcę, stojąc lub klęcząc"

.

Dlaczego jest świetny: "Kobiety czerpią największą przyjemność ze starego dobrego misjonarza" - zauważa Santini. "Ale w tej nowej wersji bliskość i intymność ciężaru partnera na nich pod odpowiednim kątem doprowadzi je do wybuchowych orgazmów."

Spraw,

by było bardziej seksownie: Pozwól partnerowi wykonać całą ciężką pracę, podczas gdy ty usiądziesz i zrelaksujesz się. "Dający może łatwo zwiększyć prędkość lub zmienić rytm" - dodaje Santini. Chcesz pójść jeszcze dalej? Dlaczego nie spróbować seksu tantrycznego ze swoją drugą połówką, aby uzyskać długotrwałe doświadczenie intensywnej przyjemności, a nie szybki orgazm.


w&h

dziękuje dr Andrei Pennington, autorce książki The Orgasm Prescription For Women, Barbarze Santini, psychologowi i doradcy ds. seksu i związków, Kate Moyle, ekspertowi ds. seksu i związków w LELO oraz Annabelle Knight, ekspertowi ds. seksu i związków w Lovehoney za poświęcony czas i wiedzę

.

Zobacz również