Życie kobiety

Zrzuć wagę i skorzystaj z porady Lorraine Kelly, jak utrzymać wagę.

newsletter woman&home

Zapisz się na nasz bezpłatny e-mail, aby otrzymywać najnowsze wiadomości królewskie i rozrywkowe, ciekawe opinie, porady ekspertów dotyczące trendów w stylizacji i urodzie oraz bezsensowne poradniki dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia, na które chcesz uzyskać odpowiedzi.

Imię i nazwisko: Twój adres e-mail Skontaktuj się ze mną w sprawie nowości i ofert innych marek Future Otrzymywać od nas wiadomości e-mail w imieniu naszych zaufanych partnerów lub sponsorów

Dziękujemy za zapisanie się do . Wkrótce otrzymasz e-mail weryfikacyjny.

Wystąpił problem. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Przesyłając swoje dane, zgadzasz się z Warunkami umowy (otwiera się w nowej zakładce ) i Polityką prywatności (otwiera się w nowej zakładce) oraz masz ukończone 16 lat.

Często mówi się nam, że "waga nigdy nie kłamie", ale po zrobieniu trochę badań okazało się, że nie jest to do końca prawda. Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się wejść na wagę kilka razy w ciągu jednego dnia tylko po to, by spotkać się z różnymi liczbami, różniącymi się o kilka kilogramów? Albo pozbawiony siebie cały tydzień tylko zobaczyć ten sam numer z dnia 1 wpatrując się w prawo z powrotem na ciebie w dniu 7? Nutritionist, Cynthia Sass powiedział health.com ten problem jest zbyt znajomy i może wykoleić podróży utrata masy ciała, zanim właściwie zaczęły. Ona wymienia główne powody rozbieżności jako "wahania masy mięśniowej, tkanki kostnej, wody wagi (które mogą zmieniać się dziko), niestrawione jedzenie i odpady, że twoje ciało nie wyeliminowane jeszcze", i w całej uczciwości, chyba że są sourcing swoje wagi łazienkowej z NASA nie mogą ewentualnie zmierzyć wszystko to. Dlatego Lorraine Kelly odmawia ich używania i zamiast tego polega wyłącznie na parze spodni, które ma od wieków, aby zmierzyć swoją wagę. Jeśli pasują, wspaniale! Ale jeśli czują się trochę przytulne, postanowi coś z tym zrobić.

Cynthia Sass chwali tę metodę. 'Jeśli brzydzisz się wagą, usuń ją ze swojego świata'. Ale, 'jeśli stale wyrastasz ze swoich ubrań, weź głęboki oddech i przyjrzyj się temu, co się dzieje (czy wychodziłeś na kolację lub piłeś częściej, stresowałeś się jedzeniem, czy bezmyślnie chrupałeś?). Jeśli tak, rozwiązanie leży w podniesieniu świadomości i podjęciu działań, a nie w obsesji na punkcie liczby".

Zobacz również