Życie kobiety

Bardzo niehigieniczna rzecz, której nigdy nie powinieneś robić w samolocie według stewardessy - i prawdopodobnie jesteś tego winny

Stewardesa ujawniła dość niehigieniczny nawyk, którego powinieneś unikać podczas lotu samolotem - i prawdopodobnie już jesteś tego winny.

Wygląda na to, że w Internecie jest tak wiele nakazów i zakazów oraz niekończących się porad, zwłaszcza jeśli chodzi o TikTok. Niezależnie od tego, czy jest to jedna rzecz, której nigdy nie powinieneś robić pod prysznicem, czy też rzecz, której dentysta mówi, że musisz unikać podczas mycia zębów, zawsze słyszymy nowe życiowe porady online - a niektóre z nich są w rzeczywistości całkiem proste i warte wysłuchania.

Doświadczony członek personelu pokładowego, Tommy Cimato, udziela wskazówek dotyczących wszystkiego, od tego, w co należy się ubrać w samolocie, aby pozostać tak czystym, jak to tylko możliwe, a także rzeczy, których naprawdę nie należy robić podczas zasypiania w samolocie.

Jeśli jesteś zwolennikiem drzemki w przestworzach, aby zabić czas, prawdopodobnie chcesz zdobyć miejsce przy oknie, aby móc oprzeć głowę o ścianę, ale w filmie udostępnionym na jego koncie TikTok, Tommy ostrzega przed tym.

"Nie zasypiaj ani nie opieraj głowy o okno", powiedział, dodając: "Nie jesteś jedyną osobą, która to zrobiła i nie wiesz, ile osób lub dzieci wytarło ręce lub inne rzeczy o okno".

Tommy zaleca również zakrywanie się podczas lotów, aby uniknąć kontaktu z niehigienicznymi siedzeniami.

"Nie noś lub staraj się nie nosić szortów, gdy jesteś w samolocie" - powiedział.

@tommycimato Błękitna krew - Heinz Kiessling

"To to samo, co z oknem. Nigdy nie wiadomo, jak czyste będzie. Jeśli masz spodnie, będziesz mieć mniej zarazków".

Dzieląc się kolejną "super niehigieniczną" częścią samolotu, której należy unikać, Tommy dodał: "Nigdy nie dotykaj przycisku spłuczki ani dźwigni gołymi rękami".

"To naprawdę bardzo niehigieniczne i obrzydliwe. Więc kiedy spuszczasz wodę, użyj serwetki lub chusteczki higienicznej, która jest w toalecie".

Zobacz również