Życie kobiety

Jak korzystać z różnego rodzaju zabawek erotycznych, aby osiągnąć najlepszy orgazm w życiu?

Wiele osób nie wie, jak prawidłowo korzystać z zabawek erotycznych, mimo że są one jednym z największych zakupów, jakich ludzie dokonują w dzisiejszych czasach. Nie jest to aż tak duży problem, jeśli nadal otrzymujesz to, czego chcesz od swojej zabawki, ponieważ każdy będzie używał ich inaczej, ale jeśli dokonałeś zakupu lub zastanawiasz się nad jego dokonaniem i chcesz wiedzieć wszystko, co musisz wiedzieć o typie zabawki erotycznej przed zakupem, mamy dla Ciebie wszystko.

Obecnie istnieje tak wiele różnych rodzajów zabawek erotycznych, nie tylko ręczne wibratorki w kształcie fallicznym (chociaż nie ma nic złego w byciu ich fanem - są popularne nie bez powodu!). Wibratory, na przykład, są teraz dostępne w tak wielu różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, że może być trudno dowiedzieć się, do jakiej części ciała są przeznaczone. Podczas gdy era pozytywnego nastawienia do seksu otworzyła nam oczy na możliwości zwiększenia naszej przyjemności, klasyczne zabawki erotyczne, takie jak zaciski na sutki, nadal nie są tak szeroko reprezentowane.

Niezależnie od tego, czy jest to dildo, wibrator, piłka kegla, czy coś nieco bardziej odważnego, wiedza o tym, jak korzystać z najlepszych zabawek erotycznych lub ewentualnego następnego zakupu, będzie kluczem do maksymalnego wykorzystania zabawki. Aby ci pomóc, rozmawialiśmy z czterema seksuologami, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje na temat najpopularniejszych rodzajów zabawek erotycznych i sposobu ich używania.

Jak używać zabawek erotycznych

1. Wibratory zewnętrzne

Wibratory zewnętrzne są jednymi z najpopularniejszych typów wibratorów nie bez powodu. Niezależnie od tego, czy są to wibratory pociskowe, kamyczki, stymulatory łechtaczki, takie jak Womanizer Premium Eco, czy większe wibratory różdżkowe, wibratory zewnętrzne są zaprojektowane tak, aby celować w obszar poza pochwą - zwłaszcza łechtaczkę. Niektóre wibratory zewnętrzne nadają się również do użytku wewnętrznego, ale wiele z nich jest zbyt małych, aby można je było bezpiecznie włożyć lub nie mają odpowiedniego kształtu, aby zmieścić się wewnątrz ciała.

Najlepsze wibratory z różdżką to jedne z najlepszych zewnętrznych zabawek erotycznych, w które warto zainwestować, jeśli chcesz je kupić. W kształcie różdżki do masażu pleców, są one dostępne we wszystkich rozmiarach - od średniej LELO Smart Wand 2 do pełnowymiarowych różdżek Hitachi - i działają w celu stymulacji części łechtaczki, otworu pochwy i innych stref erogennych, takich jak sutki.

Jak używać wibratora zewnętrznego W zależności od rozmiaru wibratora, trzymaj zewnętrzną zabawkę erotyczną między palcami lub w dłoni. Zlokalizuj swoją łechtaczkę, lekko dotknij zabawki po obu jej stronach, na główce, powyżej i poniżej. Zobacz, co jest dla Ciebie dobre, ponieważ każdy nauczy się inaczej korzystać z wibratora pociskowego, stymulatora i innych zewnętrznych zabawek erotycznych." Nie skupiaj się tylko na umieszczeniu go bezpośrednio nad łechtaczką. Umieszczenie zabawki tuż poniżej lub na różnych obszarach sromu lub nawet wzgórka łonowego może być dla niektórych bardziej przyjemne" - radzi seksuolog Ness Cooper. "Zbadaj również załączniki. Wiele wibratorów zewnętrznych ma kompatybilne nasadki oferujące możliwość odkrywania różnych form stymulacji." Pamiętaj, aby używać jednego z najlepszych lubrykantów ze swoją zabawką i za każdym razem, gdy uczysz się korzystać z zabawek erotycznych dowolnego rodzaju. Nawet jeśli nie używasz tych zabawek wewnętrznie, upewnij się, że masz dużo dodatkowego lubrykantu. "Wibracje mogą być bardzo intensywne" - ostrzega Cooper, który jest również założycielem The Sex Consultant. "Smarowanie nie tylko pomaga uczynić je bardziej przyjemnymi, ale także pomaga zmniejszyć oparzenia spowodowane tarciem podczas użytkowania". Dzisiejsze najlepsze oferty wibratorów zewnętrznychLelo Smart Wand 2 £122.27View DealZobacz wszystkie cenyJe Joue Bullet Rabbit Vibrator £50View DealZobacz wszystkie ceny Codziennie sprawdzamy ponad 250 milionów produktów w najlepszych cenach.

2. Wibratory wewnętrzne

Wibratory wewnętrzne obejmują popularne zabawki erotyczne, takie jak stymulatory punktu G i najlepsze wibratory królicze. Podobnie jak wibratory zewnętrzne działają na zewnętrzną część sromu, wokół łechtaczki i otworu pochwy, wibratory wewnętrzne koncentrują się na pochwie. Ich główną rolą jest stymulowanie punktu G, który znajduje się na przedniej ścianie pochwy, około dwóch knykci w środku. Prawdopodobnie zauważysz, że obszar ten ma nieco bardziej szorstką teksturę w porównaniu do innych tkanek pochwy.

Jeśli twój wibrator wewnętrzny jest stymulatorem punktu G, prawdopodobnie będziesz mogła używać go również na łechtaczce. Wiele rodzajów wibratorów wewnętrznych jest wyposażonych w dodatkowe nasadki, dzięki czemu są one zabawkami łączonymi, tj. stymulują zarówno punkt G, jak i łechtaczkę w tym samym czasie, tworząc mieszany orgazm.

Nie wiesz, który z nich wybrać podczas nauki korzystania z zabawek erotycznych? Jest wiele do rozważenia między wibratorami króliczymi a stymulatorami łechtaczki, ale wszystko sprowadza się do intensywności. Jeden z nich oferuje stymulację skoncentrowaną na łechtaczce, a drugi oferuje zarówno stymulację wewnętrzną, jak i zewnętrzną.

Jak używać wibratora wewnętrznego Wibratory wewnętrzne zazwyczaj wyglądają jak małe pałeczki z żeberkami wokół krawędzi dla dodatkowego tarcia wewnątrz pochwy. Często mają też zakrzywioną końcówkę na końcu, która została zaprojektowana tak, aby idealnie trafiać w punkt G. To jest czas, kiedy naprawdę musisz dowiedzieć się, czym jest lubrykant, jeśli nie jesteś jeszcze zaznajomiony z osobistym środkiem nawilżającym. Będzie on tutaj niezbędny, ponieważ nawet w stanie podniecenia wiele osób nie wytwarza wystarczającej ilości naturalnego nawilżenia, aby te wibracje same w sobie były przyjemnym doświadczeniem. Obficie pokryj swój wibrator wewnętrzny żelem i możesz również nałożyć trochę wokół pochwy i sromu. Następnie umieść wibrator wewnątrz w miejscu, w którym czujesz się komfortowo i zmieniaj ustawienia. Zacznij od niższych ustawień i, jak mówi Cooper, baw się tym, co sprawia ci przyjemność. Możesz pozostawić wibrator wewnątrz siebie w jednym miejscu, ręcznie przesuwać go do wewnątrz i na zewnątrz, poruszać nim w kółko lub używać ruchu przypominającego falę, aby zanurzać się i wysuwać. Jeśli jest to wibrator królik, pamiętaj, że będziesz musiał dostosować się, aby upewnić się, że "uszy" królika pasują do dobrego miejsca na łechtaczce lub wokół niej. Dzisiejsze najlepsze oferty wibratorów wewnętrznychAnn Summers Thrusting G Spot Vibrator £55View DealZobacz wszystkie cenySmile Makers The Artist £119.95View DealZobacz wszystkie cenyLovehoney G-Slim G-Spot Vibrator £14.99View DealZobacz wszystkie cenyJe Joue G-Spot bullet vibrator £42View DealZobacz wszystkie ceny Codziennie sprawdzamy ponad 250 milionów produktów w najlepszych cenach.

3. Wibrator

Dilda są najbardziej typową rzeczą, o której ludzie myślą, gdy chcą nauczyć się korzystać z zabawek erotycznych - i są najbardziej zróżnicowanym rodzajem zabawek erotycznych.

Najbardziej typowe dilda mają kształt, rozmiar i kolor przypominający penisa - chociaż można kupić takie, które mają bardziej gładki kształt pałeczki. Często mają one również przesadne cechy zwiększające stymulację, takie jak sztuczne żyły lub nieco zbyt duże główki.

Wiele wibratorów ma również rozszerzoną podstawę na dole, co ułatwia użytkownikowi obsługę i poruszanie się w pochwie lub odbycie. Podstawy te mogą być również przyssawkami, które można przymocować do ścian i wanien w celu użycia w alternatywnych ustawieniach - takich jak seks pod prysznicem.

Niektóre wibratory są ręczne, a inne są wyposażone w silniki wibracyjne lub pchające, które mają na celu stymulowanie uczucia seksu penetracyjnego.

Jak używać dildo Po pierwsze, nasmaruj swoje dildo bardziej niż myślisz, że tego potrzebujesz i bądź przygotowany na podanie większej ilości środka nawilżającego. Następnie to od Ciebie zależy, jak będziesz używać swojej zabawki erotycznej. Możesz zdecydować się na trzymanie go w jednym miejscu i użycie innego rodzaju zabawki do stymulacji innych obszarów, takich jak łechtaczka, lub możesz poruszać nim w tę i z powrotem, w górę i w dół, w kółko lub ruchami przypominającymi fale. Powoli, jeśli jesteś nowy w tego typu penetracji, a kupując go po raz pierwszy, zawsze kupuj najlepsze zabawki erotyczne dla początkujących, ponieważ prawdopodobnie znajdziesz lepsze dildo odpowiadające Twoim potrzebom. Dzisiejsze najlepsze oferty dildoLovehoney BASICS Classic Realistic £16.99View DealZobacz wszystkie cenyLovehoney Basics Clear Suction Cup £14.99View DealZobacz wszystkie cenyLovehoney Beaded Sensual Glass Dildo £29.99View DealZobacz wszystkie ceny Codziennie sprawdzamy ponad 250 milionów produktów w najlepszych cenach.

4. Zabawki analne

Zabawki analne są bardzo podobne do wibratorów pod wieloma względami - występują w wielu różnych kształtach, rozmiarach i kolorach i mogą mieć wiele różnych funkcji. Zatyczki do pośladków są jednym z najpopularniejszych typów; duże, często w kształcie rombu plastikowe, metalowe lub silikonowe zabawki, które siedzą wewnątrz odbytu z rozszerzoną podstawą, aby zapobiec przesuwaniu się zbyt daleko w środku. Można również użyć dildo w ten sposób, a istnieją również specjalne dilda analne, które mają zwykle mniejszą szerokość i długość.

Niektóre z najlepszych wibratorów są również przeznaczone do zabawy analnej, łącząc stymulację odbytu i pochwy za pomocą dwóch różnych głowic - idealne dla tych, którzy chcą doświadczyć zupełnie nowego rodzaju przyjemności i orgazmu. Zatyczki do pośladków można również znaleźć w jednym z wielu zestawów zabawek erotycznych dostępnych do kupienia online, więc nie musisz inwestować tylko w jedną, aby uzyskać wartość swoich pieniędzy, jeśli chcesz spróbować.

Jak używać zabawek analnych Po nałożeniu lubrykantu na zabawkę analną, zacznij powoli. Na początek, ponieważ wejście do odbytu jest naturalnie bardzo ciasne, najpierw wprowadź końcówkę zabawki, aby pomóc sobie się zrelaksować. Zatrzymaj się w tym momencie i oceń, jak się czujesz, możesz być gotowy, aby przesunąć go bardziej lub dać mu odpocząć przez cały dzień i spróbować ponownie. Kluczem do korzystania z zabawek analnych nie jest pośpiech; zabawki analne mogą być albo świetnym sposobem na naukę lepszego seksu, albo bolesną rozrywką. Lubrykant jest niezbędny podczas korzystania z dowolnego rodzaju zabawki analnej, ponieważ ta część ciała nie smaruje się sama - w przeciwieństwie do pochwy. Większość lubrykantów zawiera na opakowaniu informację o tym, czy są one bezpieczne dla seksu analnego, ale najlepiej jest wybrać lubrykant silikonowy, ponieważ jest on trwalszy niż wiele lubrykantów na bazie wody. Należy jednak pamiętać, aby trzymać silikonowy lubrykant z dala od wszelkich zabawek na bazie silikonu, ponieważ mogą one z czasem powodować erozję, a także położyć ręcznik, ponieważ silikonowy lubrykant może pozostawiać plamy. Co ważne, po użyciu nigdy nie należy używać zabawki do seksu analnego w żadnym innym miejscu na ciele - zwłaszcza w pochwie. Badania medyczne z University of Washington wyjaśniają, że bakterie z odbytu mogą stworzyć idealne środowisko dla bolesnych schorzeń, takich jak infekcje dróg moczowych (ZUM), bakteryjne zapalenie pochwy i infekcje drożdżakowe. Dzisiejsze najlepsze oferty zabawek do seksu analnegoWibrator analny Lovehoney - 12,99 złZobacz wszystkie cenyWibrator punktowy Lovehoney G-Slim - 14,99 złZobacz wszystkie ceny Każdego dnia sprawdzamy ponad 250 milionów produktów w najlepszych cenach.

5. Uprzęże i paski

Uprzęże i strap-ony to inne popularne rodzaje zabawek erotycznych, najczęściej używane przez dwie osoby z pochwami do uprawiania różnych rodzajów seksu penetracyjnego.

Uprzęże wyglądają stosunkowo podobnie do tych, których można używać do wspinaczki - są po prostu mniej wytrzymałe - a dodanie dildo lub wibratora do silikonowego pierścienia, który mocuje się z przodu uprzęży, zamienia ją w strap-on. Można również kupić tak zwane "bezramiączkowe" strap-ony, które zwykle działają wraz z wewnętrznym elementem, który osoba penetrująca trzyma w sobie.

Strap-ony mogą zmienić grę w niektórych z najlepszych lesbijskich pozycji seksualnych, ale mogą być również używane między parami męsko-damskimi do aktywności seksualnej. "Pegging to czynność polegająca na tym, że osoba otrzymuje seks analny od kogoś, kto zwykle ma na sobie dildo strap-on, zazwyczaj połączenie uprzęży i dildo" - mówi seksuolog Kate Moyle. "Można to również zrobić za pomocą dildo bez uprzęży lub za pomocą ręcznego wibratora, takiego jak masażer prostaty".

Jak używać uprzęży i strap-on Dla ułatwienia, zamocuj swoje dildo lub wibrator (będziesz potrzebować takiego z przyssawką lub rozszerzaną podstawą, aby upewnić się, że pozostanie wewnątrz silikonowego pierścienia) przed wejściem do uprzęży. Wejdź do uprzęży i unieś ją wokół bioder, napinając i regulując paski i przednią płytkę w razie potrzeby. Następnie zacznij powoli. Jeśli ty lub twój partner nie jesteście przyzwyczajeni do normalnego seksu penetracyjnego, może to być dość trudne. Upewnij się, że używasz dużej ilości lubrykantu i zacznij bardzo powoli, mówi Moyle, który jest również ekspertem ds. seksu i relacji w firmie LELO. Dzisiejsze najlepsze oferty uprzęży i paskówLovehoney Advanced Unisex Strap-On £29.99Zobacz wszystkie ceny Każdego dnia sprawdzamy ponad 250 milionów produktów, aby uzyskać najlepsze ceny

6. Kulki Kegla

Kulki Kegla, jajka miłości, Ben Wa Balls, kulki orgazmu, jakkolwiek chcesz nazwać te wkładane, nadające się do noszenia zabawki, są one jednym z najpopularniejszych rodzajów zabawek erotycznych. Wiele z nich to obciążone kulki połączone ze sobą na sznurku ze sznurkiem na końcu, aby je wyciągnąć (trochę jak tampon), inne wibrują, gdy są w tobie, a jeszcze inne stanowią jedne z najlepszych trenerów dna miednicy.

Dzięki możliwości noszenia, te wibrujące jajeczka miłości są często używane zdalnie, mówi seksuolog Cooper. "Wibrujące jajeczka miłości można włożyć do pochwy, aby osoba mogła eksperymentować ze stymulacją bez użycia rąk. Jajka te są znane jako wibratory do noszenia, które pozwalają również ludziom odkrywać zabawy seksualne w miejscach publicznych, ponieważ inni wokół nich nie słyszą ani nie widzą seks zabawki" - wyjaśnia.

Jak używać kulek kegla Kulki Kegla są bardzo proste w użyciu. Używając dużej ilości lubrykantu, wsuń je, aż znajdą się całkowicie w środku, a tylko sznurek będzie widoczny z pochwy. Jeśli są to kulki ważone, prawdopodobnie będziesz chciała użyć innych form stymulacji w tym samym czasie, mówi Cooper. "Po włożeniu do pochwy mogą być również świetne do użycia wraz z innymi zabawkami erotycznymi, takimi jak wibrator różdżkowy nad łechtaczką lub korek pośladkowy włożony analnie." Alternatywnie, przesuń przełącznik na swojej zdalnej zabawce erotycznej, aby wibrujące jajka miłosne brzęczały i naucz się korzystać z zabawek erotycznych, wypróbowując je samodzielnie. "Podczas gdy wibrujące jajka są głównie reklamowane jako wibratory wkładane, nadal mogą być świetne podczas odkrywania zewnętrznej stymulacji i gry wstępnej. Jajko może przypominać jeden z najlepszych wibratorów kulkowych, ale jest szersze i może być używane do drażnienia łechtaczki i sutków, jednak te jajka miłości nigdy nie powinny być używane analnie i tylko wkładane do pochwy lub używane do drażnienia zewnętrznych części ciała, dodaje. Dzisiejsze najlepsze oferty na kulki kegla 39 złWyświetl ofertę 49 złWyświetl ofertę 109,99 złWyświetl ofertęPokaż więcej ofert Każdego dnia sprawdzamy ponad 250 milionów produktów, aby uzyskać najlepsze ceny

7. Pierścień na kutasa

Pierścienie na penisa to silikonowe pierścienie, które są tradycyjnie noszone wokół penisa w celu zatrzymania krwi w tym obszarze lub zwiększenia ilości krwi w celu uzyskania silniejszej erekcji. Jednakże, ponieważ niektóre z nich są wyposażone w mini wibrator pociskowy na górze, można je również owinąć wokół dildo lub innego rodzaju zabawki erotycznej, aby stworzyć bardziej prowizoryczny wibrator królika.

"Pierścień można nosić na różne sposoby, na przykład tylko na trzonie lingamu, wokół jąder lub zarówno wokół trzonu, jak i podstawy jąder" - mówi Massimo Stocchi-Fontana, seksuolog i certyfikowany trener seksualny. "Może to naprawdę zwiększyć doznania użytkownika i odbiorcy".

Jak używać pierścienia na penisa Jeśli ty i twój partner chcecie wypróbować pierścień na penisa, aby zapewnić lepszą stymulację dla was obojga, Stocchi-Fontana ma kilka rad. "Jeśli używasz pierścienia na penisie, dla ułatwienia umieść pierścień na główce penisa, przesuwając go w dół trzonu. Przetestuj, co jest lepsze dla Twojego partnera, ponieważ niektórzy wolą, gdy pierścień jest zakładany w stanie pełnej erekcji" - mówi. "To dość osobiste odczucie". Ostrzega tylko, by nie używać pierścienia na penisa dłużej niż 20-30 minut. "Istnieje powód, dla którego krew stale przepływa przez lingam i chcemy uniknąć uszkodzenia tkanek. Pamiętaj, że jeśli jakiekolwiek odczucia są niewygodne lub wywołują ból, natychmiast zdejmij pierścień i bądź świadomy drastycznych zmian koloru, ponieważ może to wskazywać, że krew musi wrócić do normy." I oczywiście smarowanie jest również niezbędną częścią procesu, ponieważ pomoże to wszystkim w komforcie i przyjemności. "Wybierz lubrykant niesilikonowy, jeśli używasz silikonowego pierścienia na penisa, ponieważ spowoduje to uszkodzenie zabawki, a także pamiętaj, że jeśli używasz prezerwatyw, musisz również pamiętać o rodzaju używanego lubrykantu" - mówi. Dzisiejsze najlepsze oferty pierścieni na kutasaLovehoney Desire Luxury Rechargeable£69.99£34.99View DealZobacz wszystkie cenyDominix Cock Ring£16.99£6.99View DealZobacz wszystkie cenyLovehoney Bionic Bullet 5 Function£24.99£14.99View DealZobacz wszystkie cenyLovehoney Hot Buzz Rechargeable Remote£49.99View DealZobacz wszystkie ceny Codziennie sprawdzamy ponad 250 milionów produktów, aby uzyskać najlepsze ceny.

8. Zabawki dla par

Zabawki erotyczne odpowiednie dla par mogą obejmować dowolne z powyższych, ponieważ nauka korzystania z zabawek erotycznych może obejmować eksperymentowanie z partnerem. Może również obejmować dowolną z najlepszych gier erotycznych - takich jak kości do gry wstępnej, karty do gry lub bardziej intymne gry z pytaniami. Jeśli jednak chodzi o szczegóły, zabawki erotyczne dla par to zwykle wibratory, z którymi oboje partnerzy są zaangażowani, nosząc je lub kontrolując.

Oryginalną zabawką erotyczną dla par jest We-Vibe Sync, mały wibrator kombinowany, który znajduje się wewnątrz pochwy przy punkcie G i owija się wokół przedniej części sromu, aby celować w łechtaczkę. Nie zajmuje on jednak zbyt wiele miejsca, więc wiele osób uprawia jednocześnie seks penetracyjny. Podobne zabawki obejmują LELO Tiani, który jest obsługiwany za pomocą pilota, a wibratory na palec mogą być również zabawnym dodatkiem do tej kolekcji.

Jak używać zabawek dla par Wybór odpowiedniej pozycji seksualnej będzie tutaj ważny, jeśli rozważasz użycie wibratora dla par podczas seksu penetracyjnego. Podczas gdy bardziej unikalne pozycje mogą być bardziej atrakcyjne, wybranie czegoś takiego jak zamknięta pozycja misjonarska lub pozycja motyla może być lepszą opcją, aby pomóc zabawce pozostać na miejscu. Patrząc konkretnie na We-Vibe i LELO Tiani, będziesz potrzebować dużo osobistego lubrykantu, aby rozpocząć. Nawet jeśli jest to z partnerem, którego znasz, uprawianie seksu penetracyjnego podczas korzystania z tych zabawek może być trudne bez dodatkowego smarowania. Dzisiejsze najlepsze oferty zabawek dla parLelo Tiani 2£99.99View DealZobacz wszystkie cenyWe-Vibe Sync£79.99View DealZobacz wszystkie ceny Codziennie sprawdzamy ponad 250 milionów produktów, aby uzyskać najlepsze ceny

Jakie są korzyści z używania zabawek erotycznych?

Korzyści płynące z używania zabawek erotycznych są bardzo podobne do licznych korzyści zdrowotnych płynących z używania wibratora, w tym ulepszeń, takich jak pomoc w radzeniu sobie z fizycznymi objawami stresu, poprawa snu i utrzymanie zdrowej pochwy, a także więcej korzyści psychicznych dla Ciebie i Twojego związku.

  • Próbowanie czegoś nowego: Nauka korzystania z zabawek erotycznych to świetny sposób na wypróbowanie czegoś nowego i normalizację próbowania nowych rzeczy w związku, mówi seksuolog Stocchi-Fontana. "Wspólnie pozwala nam to uświadomić sobie, że zwiększamy przyjemność naszego partnera, a jeśli robimy to z miłością, to naprawdę powinno to być naszym celem".
  • Poprawa komunikacji między tobą a twoim partnerem: "Używanie zabawki z partnerem angażuje nasze zdolności słuchowe, wzrokowe i kinestetyczne, aby naprawdę zacząć widzieć, słyszeć i czuć, co komunikuje nasz partner" - mówi Stocchi-Fontana. "Ten proces pozwala nam następnie odejść od komunikacji werbalnej, aby naprawdę nauczyć się odczytywać sygnały niewerbalne".
  • Wniesienie nowego blasku do swojego związku: "Mogą być chwile, kiedy jesteśmy wyczerpani, a nasze libido jest niskie z powodu stresu, ale to nie znaczy, że wydajność musi być problemem" - mówi seksuolog. "Zamiast tego, użycie zabawki może usunąć skupienie się na wydajności na tyle długo, aby połączyć się z ciałem przyjemności naszego partnera, a następnie zharmonizować się z chęcią połączenia się z nim seksualnie. To naprawdę wygrana na wszystkich frontach".

Zobacz również