Życie kobiety

Czym jest pozycja seksualna śnieżnego anioła? Jak wypróbować ten ruch umysłu i jego korzyści

Pozycja seksualna na śnieżnego anioła nie jest tylko na zimę. Ten wyjątkowy kąt może wymagać trochę przyzwyczajenia, ale tworzy mnóstwo tarcia, aby utrzymać ciepło (i zadowolenie) przez cały rok.

Niezależnie od pogody, może zaoferować nowy styl penetracji wraz z inną perspektywą partnera, która z pewnością pomoże ci przełączyć rzeczy w sypialni, podczas gdy ty pozostaniesz pod kontrolą przez cały czas.

Jeśli jesteś wielkim fanem klasycznego misjonarza i kochasz 69, a następnie anioł śniegu będzie jednym z najlepszych pozycji seksualnych, aby pomóc Ci orgazm, ponieważ jest to świetne połączenie dwóch. Z pomocą certyfikowanego mistrza sexpert, kładziemy wszystko tam jest, aby wiedzieć o anioł śniegu pozycji seksualnej, plus wszystkie korzyści z dając go iść siebie.

Co to jest pozycja seksualna aniołka śniegu?

Śnieżny anioł to pozycja seksualna, w której penetrujący partner leży na górze z głową w dół przy nogach dolnego partnera. Dolny partner następnie podnosi swoje nogi wokół dolnej części pleców partnera, aby podnieść swoją miednicę dla łatwego wejścia. "To zabawna pozycja, która oferuje nowe kąty i całą masę stymulacji dla obu partnerów", wyjaśnia Isabelle Uren, (otwiera się w nowej karcie) certyfikowany mistrz sexpert z dyplomami z psychologii i semiotyki poznawczej.

(Image credit: H.Maddison

)Osoba na dole jest w dużej mierze w fotelu kierowcy w śnieżnym aniele, ponieważ kontroluje cały ruch, chwytając się za pośladki osoby na górze i popychając ją tak szybko lub powoli, jak chcą.

Jeśli jesteś fanem leniwych pozycji seksualnych, to ta również może być dla Ciebie, ponieważ jest to zabawne połączenie misjonarza i 69 z ograniczonymi ruchami wymaganymi, ale dużą ilością tarcia.

Jakie są korzyści z pozycji seksualnej śnieżnego anioła?

1. Nowy kąt dla wizualnej i fizycznej stymulacji

Jeśli jesteś nowy do pozycji śnieg anioł seks następnie jesteś w na gratkę. "Odbiorca dostaje naprawdę gorący widok na tyłek swojego partnera, co jest czymś, czego nie dostajemy, aby zobaczyć bardzo często w innych pozycjach", mówi Uren, który jest również rezydentem sexpert w Bedbible (otwiera się w nowej karcie). "Plus, odwrotna orientacja daje inny kąt penetracji, który zapewnia nowe doznania".

2. Większa stymulacja łechtaczki

Jest to zdecydowanie dobra pozycja dla tych, którzy potrzebują stymulacji łechtaczki i punktu G do orgazmu, mówi Uren. Podobnie jak pozycja seksualna precla, anioł śnieżny może stworzyć dużo tarcia, jeśli uzyskasz kąt w prawo, pozwalając na stymulację zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną.

Ale anioł nie jest jedną z najłatwiejszych pozycji seksualnych i może być kłopotliwy, aby znaleźć odpowiedni ruch do tego, ostrzega. "Więc spróbuj zachować to zabawne i nie martw się, jeśli potrzeba trochę praktyki, aby to zadziałało. Po prostu spróbuj skupić się na cieszeniu się czymś nowym ze swoim partnerem".

3. Stymulacja prostaty

Pozycja seksualna śnieżnego anioła oferuje idealną okazję do zbadania stymulacji prostaty dla tych, którzy są zainteresowani. "Jest to również znane jako męski punkt G dla jego wrażliwości", wyjaśnia Uren. "W zależności od ich preferencji, możesz delikatnie masować ich krocze dla jakiejś lekkiej, zewnętrznej stymulacji, użyć palca lub jednej z najlepszych zabawek seksualnych, aby stymulować prostatę wewnętrznie".

Ale to nie jest dla wszystkich, więc najlepiej porozmawiać z partnerem o tym przed próbą śnieżnego anioła i, jak zawsze, najpierw uzyskać zgodę.

Jak sprawić, by pozycja seksualna śnieżnego anioła była jeszcze lepszaJeśli

zmagasz się z uzyskaniem kąta w prawo do penetracji w pozycji seksualnej śnieżnego anioła, Uren zaleca dodanie w poduszce. "Prop poduszka pod biodrami dolnego partnera dla wsparcia i głębszej penetracji". A jeśli lubisz ten poziom intensywności, możesz również spróbować pozycji seksualnej speed bump, ponieważ wykorzystuje ona wsparcie w ten sam sposób.

"Możesz także użyć dodatkowych poduszek, aby podeprzeć swoje górne ciało i ułatwić sięganie w dół do tyłka partnera" - dodaje.

Nie ma nic gorszego niż zatrzymanie tuż przed kulminacją, ponieważ ty lub twój partner nie możecie utrzymać prędkości, którą chcecie, więc nie bójcie się zmienić pozycji, gdy się zmęczycie. "Anioł śnieżny wymaga dość dużo siły górnej części ciała ze strony penetratora", ostrzega Uren. "Może się okazać, że nie możesz utrzymać tego kąta przez całą sesję. Jeśli potrzebujesz przerwy, możesz bardzo łatwo manewrować w 69 z tej pozycji i cieszyć się jakimś seksem oralnym z tobą obojgiem leżącym na boku."

Zobacz również