Życie kobiety

Wypróbuj ten lekarski hack na bezsenność, jeśli nie możesz zasnąć dziś wieczorem

Lekarski hack na bezsenność, który pomoże Ci zasnąć, gdy po prostu nie możesz zasnąć w nocy, stał się wirusowy na TikTok.

Jeśli zawsze szukasz sposobów, aby zasnąć szybciej, trzeba paznokci higieny snu lub po prostu chcesz zrobić małe zmiany w łóżku, aby lepiej spać, to prosta sztuczka może być warto spróbować w nocy po prostu nie można spaść do krainy nod.

A jeśli chodzi o naturalne sposoby leczenia bezsenności, to prawdopodobnie będziesz chciał dać z siebie wszystko, jeśli regularnie cierpisz, zwłaszcza gdy wiesz dokładnie, ile godzin snu potrzebują ludzie w wieku powyżej 38 lat, aby uzyskać wystarczającą ilość i obudzić się odświeżonym.

Lekarz NHS, z ponad czterema milionami zwolenników TikTok, podzielił się dziwnym hakiem na bezsenność, którego używa, aby wygnać bezsenne noce i jest zaskakująco łatwy do wypróbowania.

@dr.karanr (otwiera się w nowej zakładce)

Weird Sleep Hack♬

Night Trouble - Petit Biscuit (otwiera się w nowej zakładce)

Udostępniając wideo na swoim koncie, dr Karan Raj przypomniał, jak zmagał się ze snem we wczesnych dniach swojej kariery medycznej

.

W klipie wyjaśnia, że zasypianie może być tak proste, jak mówienie sobie, że nie chcesz, mówiąc: "Zasadniczo mówisz sobie. 'Nie zamierzam spać' i zostajesz obudzony. Nie czytasz książki i nie wchodzisz na swój telefon, żadnej telewizji, nic. Po prostu leżysz w łóżku, oczy otwarte.

"Zmuszasz się do pozostania w stanie czuwania, mówisz sobie: 'nie idę spać, nie idę

spać'.

W wielu przypadkach poczujesz zmęczenie i zaśniesz. To zadziałało dla mnie. "

Biorąc do sekcji komentarzy, aby podzielić się więcej szczegółów dziwacznej sztuczki, Dr Raj penned, "BTW to się nazywa "paradoksalna intencja"...jeśli powiem ci, żebyś NIE myślał o niedźwiedziu polarnym...zgadnij, co myślisz o pierwszym????..działa tak samo!".

Zobacz również