Życie kobiety

Na czym polega pozycja seksualna edge of heaven? Jak wypróbować ten niekonwencjonalny kąt i wszystkie korzyści

Kiedy myślimy o pozycji seksualnej edge of heaven, przychodzi nam na myśl fraza "gimnastyka w sypialni", ale to nie musi być takie skomplikowane. Jest to świetna pozycja do poprawy intymności z partnerem i ogólnie przyprawiania rzeczy w sypialni, z orgazmami prawie gwarantowanymi.

Jeśli jesteś zmęczony standardowymi pozycjami seksualnymi, takimi jak misjonarz i styl pieska, to warto spróbować pozycji seksualnej edge of heaven - dla wyzwania, jeśli nic innego. Zalecamy rozpoczęcie od poziomu podstawowego z nogami na wysokości talii, a następnie, jeśli czujesz się elastyczny, pracując swoją drogę do bardziej złożonej wersji.

Krawędź nieba pozycja seksualna jest intensywny jeden na pewno, zaprojektowany, aby umieścić równowagę pary do testu, ale jeśli paznokci go (excuse the pun) następnie jest zobowiązany do końca na liście najlepszych pozycji seksualnych, aby spróbować ponownie.

Co to jest krawędź nieba pozycja seksualna?

Krawędź nieba to pozycja seksualna, w której penetrująca osoba siedzi na krawędzi łóżka lub krzesła, podczas gdy ich partner siedzi na górze, wyjaśnia seksuolog, trener seksu i związku, Ness Cooper (otwiera się w nowej karcie). "Partner na górze umieszcza swoje nogi na łóżku za swoim partnerem, lub niektórzy wolą umieścić swoje nogi nad ramionami partnera dla głębszego kąta", mówi. Partnerzy trzymają się za ręce, aby ustabilizować się nawzajem i powstrzymać się przed przechyleniem do tyłu.

Jest to jedna z najlepszych pozycji seksualnych, które zabiorą cię poza sypialnię, ponieważ krawędź nieba, podobnie jak pozycja seksualna motyla, działa bardzo dobrze na stole i ustawieniu krzesła, a także w sypialni.

(Image credit: H.Maddison

)Krawędź nieba otrzymała swoją nazwę dzięki intensywnemu potencjałowi orgazmu w tej pozycji, mówi Cooper, który jest również założycielem The Sex Consultant (otwiera się w nowej karcie) i partnerem Lovehoney (otwiera się w nowej karcie). "To jeden dla par, które cieszą się intensywną penetracją, a także jest to jeden, który może obejmować penetrację analną, jeśli osoba na górze jest pewna swojej zdolności do pozostania stabilnym, gdy siedzi na swoim partnerze. "

Jakie są korzyści z pozycji seksualnej krawędzi nieba?

1. Poprawa intymności pary

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak mieć lepszy seks, podnosząc intymność jest dobry początek. Krawędź nieba może w tym pomóc, mówi Cooper. "Jest świetny dla kontaktu wzrokowego", mówi, podobnie jak pozycja seksualna flatiron.

"Krawędź nieba pozycja seksualna może również wymagać dużo równowagi, co oznacza, że obaj partnerzy muszą objąć i wspierać się nawzajem, aby nie było wypadków. Mocny chwyt rąk jest uspokajający i może przypomnieć wam obu, że jesteście tam i obecni, gdy oboje intensywnie wpatrujecie się w oczy drugiej osoby."

2. Intensywna stymulacja

Jest to świetna pozycja do seksu w punkcie G, mówi Cooper. "Jeśli osoba na górze jest penetrowana waginalnie, kąt pozycji seksualnej edge of heaven pomaga skierować penisa lub dildo nad obszarem punktu G", wyjaśnia.

Ale oznacza to, że krawędź nieba nie jest świetna dla długiej sesji, ponieważ intensywność oznacza, że obaj partnerzy prawdopodobnie szybko osiągną orgazm. "Więc podczas gdy ta pozycja seksualna może wykorzystywać dużo siły rdzenia do pracy, prawdopodobnie nie będziesz w niej długo przed zmianą na inną pozycję lub relaksem w opiece pooperacyjnej".

3. Nadaje się do gry solo

Pozycja seksualna Krawędź nieba jest przeznaczona do seksu partnerskiego, ale kąt jest również całkowicie osiągalny samodzielnie podczas gry solo. Ustaw się z jednym z najlepszych wibratorów króliczych albo na krawędzi łóżka, jak w przypadku partnera, biodra lekko uniesione poza krawędź. Lub jeśli czujesz się odważny, z podniesioną miednicą i nogami wyciągniętymi pod ścianę.

4. Stymulacja trójstronna

Innym powodem, dla którego krawędź nieba może być tak intensywna, jest podwójna stymulacja punktu G i punktu A, który jest łatą wrażliwej tkanki głęboko w pochwie, obok szyjki macicy, oraz nacisk na łechtaczkę.

"Kiedy jest stymulowany, może pomóc zachęcić ciało do uwolnienia większej ilości naturalnego lubrykantu. Ponieważ ta pozycja dociera do obu obszarów, może prowadzić do większej możliwości osiągnięcia orgazmu poprzez penetrację. Wywiera również większy nacisk na łechtaczkę i gruczoły łechtaczkowe - mówi Cooper.

Jak sprawić, by krawędź nieba była lepszaWprowadzenie

niektórych z najlepszych zabawek seksualnych pomoże poprawić pozycję seksualną krawędzi nieba, zwłaszcza jeśli zmagasz się ze znalezieniem odpowiedniego miejsca lub znajdziesz poziom penetracji zbyt intensywny. "Dla tych, którzy nie zyskują przyjemności z głębokiej penetracji, użycie pierścienia koguta w stylu zderzaka może pomóc zmniejszyć dyskomfort", mówi Cooper.

"Używanie uprzęży na uda z dildo może być opcją dla tych, którzy chcą nadal odczuwać wrażenia z penetracji, podczas gdy w formacji V na szczycie swojego partnera", mówi, ponieważ pomoże to również w równoważeniu. Uprząż tego typu zapina się wokół uda partnera i oferuje bardziej stabilną powierzchnię do balansowania podczas pozycji. Podczas gdy każdy może tego używać, jest to jeden z powodów, że krawędź nieba również robi listę najlepszych lesbijskich pozycji seksualnych.

Z tego samego powodu pasek do pozycji seksualnych może pomóc. "Niektóre osoby mogą zmagać się z koordynacją i równowagą, podczas gdy w stylu V-up na górze, używając paska pozycji seksualnej wokół ich ciała może dodać trochę wsparcia i pomóc w ruchach pchnięcia i kołysania".

Dzisiejsze najlepsze oferty zabawek seksualnych (otwiera się w nowej zakładce) (otwiera się w nowej zakładce )£1,99 (otwiera się w nowej zakładce)Widok (otwiera się w nowej zakładce ) (otwiera się w nowej zakładce)£3,19 (otwiera się w nowej zakładce)Widok (otwiera się w nowej zakładce)Obniżona cena (otwiera się w nowej zakładce)£35 (otwiera się w nowej zakładce)£26 (otwiera się w nowej zakładce)Widok (otwiera się w nowej zakładce)Pokaż więcej DealsSprawdzamyponad 250 milionów produktów każdego dnia, aby uzyskać najlepsze ceny.

Zobacz również