Życie kobiety

Czym jest pozycja seksualna motyla? Jak spróbować tego intensywnego ruchu i jego korzyści

Pozycja seksualna motyla z pewnością powinna znaleźć się na twojej liście rzeczy do zrobienia, jeśli masz ochotę na urozmaicenie poza sypialnią. Idealny do stołu w jadalni lub biurka w biurze, a także w łóżku, jest odpowiedni dla każdej pary szukającej przygód.

Motyl bierze ideę misjonarza i obraca ją na głowie, oferując ten sam styl penetracji pod nieco innym kątem. To prawdziwy zwycięzca dla każdego, kto nie jest fanem gimnastyki w sypialni, ponieważ ten ruch wymaga znacznie mniej ruchów od jednej osoby niż tradycyjny misjonarz, jak również.

Więc jeśli szukasz najlepszych pozycji seksualnych do wypróbowania, to motyl powinien być na twojej liście. Oto, co dwaj seksuolodzy mają do powiedzenia na temat pozycji seksualnej motyla, jak zrobić to dobrze i korzyści z ruchu.

Czym jest pozycja seksualna motyla?

Motyl to pozycja seksualna, w której partner odbierający leży na plecach na krawędzi łóżka lub innej powierzchni, jak stół, a partner dający stoi na końcu łóżka. "Osoba wykonująca penetrację wykonuje większość 'pracy'", mówi seksuolog BIPOC Marla Renee Stewart (otwiera się w nowej karcie), MA, więc jest to również jedna z najlepszych leniwych pozycji seksualnych dla niektórych.

(Image credit: HMaddison)

"Ważne jest, abyś był pod kątem i wysokością, która jest korzystna dla obu kochanków, ponieważ pozycja jest najlepsza dla ludzi, którzy lubią głęboką penetrację", mówi Stewart, który jest również seks-ekspertem dla marki seksualnej wellness i sprzedawcy detalicznego Lovers (otwiera się w nowej karcie).

"Jeśli obaj partnerzy kochają głęboką penetrację, a ich genitalia są kompatybilne dla niej, może to być niesamowite i satysfakcjonujące doświadczenie", mówi. "Jest to również dobra pozycja dla osób, które lubią widzieć swojego partnera i jego reakcje, ponieważ pozycja seksualna motyla pozwala zobaczyć całe ciało kochanka w pełnym widoku".

Jakie są korzyści z pozycji seksualnej motyla?

1. Łatwo można zmieniać pozycje

Jedną z największych zalet pozycji seksualnej motyla, w porównaniu z innymi, które pozwalają na podobną sytuację, jak śnieżny anioł, jest to, jak łatwo jest zmienić pozycje. "Przeniesienie nóg z pozycji motyla na bok lub na ramionach kochanka jest stosunkowo płynnym przejściem seksualnym i możesz poruszać się, aby dopasować się do swojej wygody", mówi Stewart. "Przepłyń do pozycji, które pozwalają ci na więcej przyjemności dla siebie i domyślnie twój kochanek powinien być zadowolony z tego, że cię cieszy".

2. To pozycja, którą można dostosować.

Motyl jest całkowicie adaptowalny również z tego powodu, mówi Kate Moyle (otwiera się w nowej karcie), seksuolog i zarejestrowany przez UKCP terapeuta psychoseksualny i związek, co czyni go jednym z najlepszych lesbijskich pozycji seksualnych, jak również. "Jest świetny dla każdej pary, w której można użyć strap-on lub seks-zabawki, a także można go dostosować do seksu analnego, jeśli partner odbierający zgina nogi bliżej ciała", mówi.

Jeśli kochasz unikalny kąt pozycji seksualnej speed bump i chcesz odzwierciedlić to z motylkiem, możesz również wprowadzić poduszki, aby zmienić pozycję bioder. "Ponieważ partner odbierający nie musi brać żadnego ciężaru ani używać rąk do celu, jest to również dobre do wprowadzenia swojego najlepszego wibratora, takiego jak Lelo's Lily 2 dla dodatkowej stymulacji".

3. Możesz pozostać konsekwentny

Pozycja seksualna motyla oferuje niską intensywność fizyczną, co ułatwia spójność, mówi Moyle, który jest również ekspertem od seksu i relacji marki LELO (otwiera się w nowej karcie). "Żaden z was nie musi brać na siebie ciężaru ciała drugiego", mówi. "Dolny partner leży na plecach wspierany przez łóżko, a górny partner może klęczeć lub stać, używając rąk po obu stronach drugiego dla wsparcia. To sprawia, że działa jako pozycja, jeśli chcesz, aby seks trwał dłużej. "

Kiedy jesteś w ferworze chwili i zbliżasz się do orgazmu, nie ma nic gorszego niż spadek tempa, więc jest to jedna z głównych zalet pozycji. "Konsekwencja jest zawsze związana z satysfakcją seksualną", mówi Stewart. "Twój kochanek może pozostać konsekwentny w swoich ruchach w pozycji seksualnej motyla i zapewnić, że dostaniesz się na tę drabinę orgazmu, jeśli jest to jeden z twoich celów. "

Jak sprawić, by pozycja seksualna motyla była lepszaBardzo

podobnie jak pozycja seksualna precla, ważne jest, aby pozostać elastycznym z motylem i dowiedzieć się, co działa dla ciebie i twojego partnera po drodze. "W zależności od pozycji nóg dolnego partnera i kąta górnego partnera, odczucia mogą być różne, a głębokość penetracji będzie się różnić. Jest to całkowicie oparte na preferencjach i może być również wypracowane w chwili i w miarę upływu czasu. Nie uważaj, że tylko dlatego, że zaczęło się w jeden sposób, to tak musi się skończyć" - mówi Moyle.

"Z komunikacją o tym, co czuje się dobrze, możesz sprawić, że będzie to działać dla ciebie na wiele sposobów i jak wszystko w naszym życiu seksualnym, wszyscy jesteśmy indywidualni z różnymi ciałami i preferencjami, a więc twój partner może tylko wiedzieć, co cię zadowala, jeśli zakomunikujesz im to. "

Ale zawsze są dwie rzeczy, które pomogą, dodaje. "Dobry lubrykant zapewniłby wrażenia ze ślizgu i pomoże zwiększyć przyjemność. Jeśli używasz prezerwatyw lub zabawek seksualnych, wtedy najlepszy jest smar na bazie wody, w przeciwnym razie możesz użyć produktu na bazie oleju. "

Today's best lubricant deals7 Amazon customer reviews (opens in new tab)☆☆☆☆☆ (opens in new tab ) (opens in new tab ) (opens in new tab )£9.94 (opens in new tab)View ( opensin new tab )Sprawdzamy ponad 250 milionów produktów każdego dnia, aby uzyskać najlepsze ceny.

Zobacz również